Photo Rating Website
Index JAROCIN mp3 Jacek Tracz Jake Lloyd Jawacom pl
Jak usunąć plamy z pisaka

aaaaTomatow portalaaaa

Temat: Alcantara i długopis
Kubo, psikniecie na materiał, który chwile wczesniej został ubrudzony wrażenia raczej nie robi - na upartego dobrze płucząc z byle czym możnaby plamę usunąć ponieważ jeszcze dobrze nie związała się z ... spapra robote, że należy wyłącznie użyć już nożyczek.... Jestem również ściśle związany z branżą pralniczą gdzie jest jedna stara zasada, która potwierdzi każdy - "Jeśli plamy nie usuniesz to ją możesz tylko utrwalić..." Jeśli chodzi o chemie to proponuję ci produkty odplamiające SR105 lub SR201 z gamy produktów Tersus - znajdziesz je u dystrybutorów. Jeśli nie jest strasznie zabazgrane tym pisakiem to jest szansa na jego usunięcie przy samym presprayu... Powodzenia!
Źródło: firmasprzatajaca.pl/forum/viewtopic.php?t=367Temat: CZYSZCZENIE DYWANOW,COS ROBIE NIEDOBRZE?
mi sie nie podobal,ale gdy wysechl ladnie na sloneczku przy wiaterku bardzo ladnie pojasnial.Tylko te trzy plamy...Uzywalem do usuniecia ich odplamiaczy do tluszczy,oleju,gdyz na 90% one sa odpowiedzialne za te plamy.niestety....ani drgnely... Dywan drugi: Bardzo jasny i bardzo,bardzo zabrudzony pisakami,kredkami no i oczywiscie kilkanascie plamek wielkosci od 0,5 do 1 cm spowodowanych kapaniem oleju.Kredkom i pisakom dalem rade,nawet po plukaniu ekstrakcyjnym myslalem...
Źródło: firmasprzatajaca.pl/forum/viewtopic.php?t=723


Temat: Plamy z pisaka.
Witam, moja córeczka pomalowała białą, skórzaną kanapę czerwonym pisakiem. Próbowałam już różnych środków jednak nie pomagają. Czy ktoś mógłby mi poradzić jak usunąć czerwony kolor z kanapy?
Źródło: forum.witek.pl/viewtopic.php?t=139Tomatow portal

Designed By Royalty-Free.Org